Будівництво зерносховищ

Будівництво зерносховищ під ключ

За останні десятиліття Україна посилила свої позиції як великого експортера зерна на світовому ринку. За рахунок збільшення попиту на українське зерно збільшується обсяг виробництва, що призводить до дефіциту спеціалізованих місць для зберігання. Тому потрібне будівництво додаткових сучасних обладнаних зерносховищ.

Якщо ви підприємець, який пов’язаний із оптовою закупівлею зернових культур, то ви постійно стикаєтеся з проблемою якісного зберігання продукту. Грамотне будівництво – це один із найважливіших етапів в організації правильного зберігання, і до того ж ефективного, зернових культур.

Завдяки високій якості будівництва «під ключ» зерносховищ, наша фірма може гарантувати відмінні характеристики збереженого продукту, а це відбивається на прибутку та подальшій вартості зерна. Тому зерносховища мають будуватися лише професійними майстрами, які мають численний досвід великої кількості введених об’єктів в експлуатацію.

Наша компанія має можливість успішно реалізувати будівельні проекти різної складності у сфері зберігання зернових культур. За підсумком замовник отримає готове зерносховище під ключ.

Завдяки тому, що наша команда професіоналів має великий досвід, ми забезпечуємо мінімальні терміни будівництва та відповідно швидке введення об’єкта в експлуатацію.
Нашому замовнику не потрібно гаяти час на пошуки підрядників, закупівлі та перевірки матеріалів та інших проблем, пов’язаних з будівництвом. І, крім усього іншого, ми забезпечуємо оптимальні ціни на послуги.

Зерносховища можуть бути оснащені як похилими підлогами, так і горизонтальними. А також вони різняться за призначенням: насіннєвого, фуражного чи продовольчого зерна. Виходячи з ваших побажань та вимог, наша компанія побудувати необхідне під ваші конкретні побажання необхідне зерносховище.

Будівництво зерносховищ у Дніпрі, Харкові, Запоріжжі

Багато підрядників, як економія коштів, пропонують використовувати звичайні бетонні підлоги для зерносховищ. Однак, такі підлоги мають масу недоліків. Перший з яких – це утворення бетонного пилу, який негативно позначається на якості зерна, а відповідно і його вартості.

Другий момент, це неміцність такої статі до точкових навантажень, велика поглинання вологи (зерно починає пріти знизу), знову-таки це все позначиться на якості.

Інший варіант – це асфальт. Знову ж таки — це не вихід із ситуації, оскільки він прибирає такий недолік як пил, але додає інший. Асфальт виготовляється на основі гудрону та бітуму, а це продукти нафтопереробки, які залишають свої сліди на зерні.

На сьогоднішній день наша компанія пропонує наливні підлоги, які усувають всі недоліки бетонних підлог. Двокомпонентні матеріали на основі епоксидної смоли забезпечать необхідну безпильність і високу стійкість до пошкоджень і точкових навантажень.

callback