Наливні полімерні підлоги

Розвиток будівельних технологій не стоїть на місці, а постійно рухається вперед, слідуючи віянням моди та новим технологіям.

Наливні підлоги, які недавно з’явилися на нашому ринку, вже встигли завоювати свою нішу в області інтер’єрного дизайну різних приміщень.

Що ж собою являють наливні полімерні підлоги?

Це спеціальне монолітне самонівелююче покриття, яке виконується методом заливання спеціальних полімерних сполук, така суміш, що самовирівнюється, має товщину від півтора до чотирьох міліметрів. Таким чином, ми отримуємо міцну та довговічну підлогу.

Наливні полімерні підлоги дещо дорожчі за інші підлогові покриття, але їх переваги і позитивні якості повністю виправдовують їх вартість.

Такі підлоги призначені для компаній, до яких пред’являються найжорсткіші та найсуворіші санітарно-гігієнічні норми. Зазвичай вони застосовуються в медичній сфері, у тому числі в операційних блоках та хірургічних відділеннях, на підприємствах легкої та харчової промисловості, у місцях громадського харчування, а також у торгових та виставкових комплексах.

Фахівці компанії А-пол виконують роботи з облаштування наливної полімерної підлоги в Дніпрі та області. Професійно, оперативно, якісно! Звертайтесь до найкращих у своїй справі!

Широка колірна палітра наливних полімерних підлог дозволяє зробити з підлогового покриття справжнісінький шедевр. Позитивна особливість даного виду статі є те, що їй не страшні ультрафіолетові промені, а отже, з часом він не втратить свій колір та красу. Такі підлоги при належному догляді прослужать вам понад двадцять років. Через свої декоративні якості полімерні наливні підлоги досить часто використовують у дизайнерських рішеннях покриття будинку або особняка. Такі підлоги мають високі гігієнічні характеристики, легкі у прибиранні, є повністю безпечними для здоров’я оточуючих.

Висока зносостійкість та термостійкість даної статі чудово її характеризує. Таким покриттям для підлоги не страшні високоагресивні хімічні речовини, такі як бензин, кислоти, луги, розчинники і багато іншого, також вони є абсолютно пожежобезпечними, вони не горять і не займаються від іскри, механічні пошкодження і вібрації різної сили також їм не страшні.

На перший погляд, здається, що облаштування наливної полімерної підлоги досить просто і невигадливо, проте це не так. Щоб підлога вам прослужила довго і не втрачала своїх декоративних та інших якостей, її пристрій вимагає великого досвіду, знань та повного дотримання технологій.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Одним з найяскравіших і ефективних покриттів для підлоги є поліуретанове з цементом. Це результат сучасної розробки в галузі сумішей із полімерцементних матеріалів, які мають спеціальне призначення. На світовому ринку ці матеріали застосовні для виробництва, яке має спеціальні напрямки, такі як ...
докладніше +
Гумова крихта є дрібними частинками гуми, яка використовується для виробництва автомобільних шин. Характеристики матеріалу дозволяють застосовувати його для покриттів на відкритих та промислових об'єктах. Для надання еластичності та найкращого зчеплення з основою до нього додають сполучний ...
докладніше +
Наливна поліуретанова підлога підлога має дивовижні властивості, вона знижує навантаження на хребет і опорно-рухову систему людини, оскільки має високий ступінь амортизації та еластичності. Також поліуретанові спортивні підлоги – є зносостійкими та ударостійкими. Різні спортивні снаряди, які ...
докладніше +
callback