Пофарбовані полімерні підлоги

Забарвлювальні полімерні підлоги досить поширений вид промислових наливних підлог. Вони набули свого поширення у приміщеннях, де необхідно дотримуватися строгих санітарних та гігієнічних норм і навантаження не перевищує середній рівень. До таких приміщень можна віднести як невеликі складські приміщення, офіси, вокзали місцевого призначення, дитячі ігрові кімнати у торгових центрах тощо. Завдяки своїм властивостям, фарбувальні полімерні підлоги захищають бетонну основу, перешкоджаючи виникненню пилу, а також набагато покращує, навіть покращує зовнішній вигляд підлоги. Тому, такі підлоги можна сміливо віднести до декоративного вигляду наливних підлог, адже різноманітна кольорова гама, яка може бути представлена для фарбування, дозволить підібрати будь-яке колірне рішення для поставленого завдання.

Необхідно також враховувати, що міцність та довговічність експлуатації безпосередньо залежить від майстерності компанії та якості основного шару чи основи. Головним моментом є те, що основа наливної підлоги була міцною, рівною і, звичайно ж, без тріщин, сколів і виїмок. Тоді можна бути абсолютно впевненим у тому, що після нанесення шару фарбування підлога буде мати не тільки прекрасні декоративні характеристики, але й надійно захистить основний шар від різних негативних факторів і механічних пошкоджень і навантажень.

Фахівці компанії А-пол з радістю допоможуть Вам у такому питанні, як облаштування пофарбованої полімерної підлоги. Ми порадимо, а потім і реалізуємо оптимальний варіант покриття для підлоги, який ідеально вирішить Ваші завдання!

Ще однією позитивною особливістю полімерної фарбувальної підлоги є його захисні функції. Фарбувальне покриття може вберегти основний шар від нетривалих за часом їдких хімічних рідин, таких як луги та кислоти. Тому найчастіше саме цей вид підлог застосовується у фармацевтичних компаніях, а також на підприємствах харчової та хімічної промисловості, де обов’язково дотримання норм санепідстанції.

До приємних характеристик полімерного фарбувального поло можна віднести такі властивості:

  • Вологостійкість
  • Безпиловість
  • Високі гігієнічні характеристики
  • Стійкість до хімічних та механічних впливів
  • Декоративний вигляд
  • Простота в обслуговуванні

При належному догляді полімерні підлогові забарвлення будуть радувати вас своїми декоративними характеристиками довгий час.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Одним з найяскравіших і ефективних покриттів для підлоги є поліуретанове з цементом. Це результат сучасної розробки в галузі сумішей із полімерцементних матеріалів, які мають спеціальне призначення. На світовому ринку ці матеріали застосовні для виробництва, яке має спеціальні напрямки, такі як ...
докладніше +
Гумова крихта є дрібними частинками гуми, яка використовується для виробництва автомобільних шин. Характеристики матеріалу дозволяють застосовувати його для покриттів на відкритих та промислових об'єктах. Для надання еластичності та найкращого зчеплення з основою до нього додають сполучний ...
докладніше +
Наливна поліуретанова підлога підлога має дивовижні властивості, вона знижує навантаження на хребет і опорно-рухову систему людини, оскільки має високий ступінь амортизації та еластичності. Також поліуретанові спортивні підлоги – є зносостійкими та ударостійкими. Різні спортивні снаряди, які ...
докладніше +
callback