Про компанію

компанія А-пол

Колектив компанії «А-ПОЛ» розпочав свою діяльність у 2005 році. Наші фахівці проходили навчання технології влаштування бетонних промислових підлог у представників шведської компанії «TREMIX». З моменту заснування і до сьогодні спеціалізацією нашої компанії є просування на ринок України матеріалів та послуг з влаштування та обслуговування підлог. За час роботи, а це понад 15 років, нашою компанією накопичено величезний досвід ведення робіт, а також створено матеріально-технічну базу для оперативного та професійного вирішення будь-яких питань, пов’язаних з улаштуванням чи ремонтом підлоги, і навіть для реалізації багатьох загальнобудівельних завдань.

Гарантія

Усі матеріали, що використовуються для проведення робіт, мають усі необхідні сертифікати відповідності та якості.
Гарантія якості на виконані роботи, за нормальних, заявлених умов експлуатації, становить один рік. Термін експлуатації промислових підлог може становити від 5 до 50 років, залежно від типу самої підлоги.

Комплексний підхід

Наша компанія не тільки виконує влаштування промислових та комерційних підлог різних типів, але й готова надати весь спектр підготовчих робіт, таких як: демонтаж, розробка ґрунту, планування, гідроізоляція тощо.

callback