Кольоровий пісок – полімерна підлога

Ще одним із різновидів полімерних підлогових покриттів є – «кольоровий пісок». Таке покриття досить часто використовують не тільки у складських та офісних приміщеннях, а й у квартирах та приватних будинках.

Для того, щоб надати підлозі велику міцність використовують спеціальний кварцовий пісок. Це сприяє тому. Що підлога стійко переносить різні хімічні та механічні впливи, а також таке покриття для підлоги володіє високими протиковзкими показниками.

Ще однією перевагою підлог з покриттям з кварцового піску є те, що у разі падіння важких предметів на цю підлогу, то не буде тріщин, сколів тощо.
Для полімерних підлог з покриттям кольоровий пісок, кварцовий пісок дуже ретельно очищається від різних видів домішок, обов’язково фракціонується, тобто він буде однакового розміру, а також він має бути сухим.

Фахівці компанії А-пол надають весь комплекс робіт з влаштування полімерних покриттів для підлоги і зокрема підлог «кольоровий пісок». Працюємо у Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та інших регіонах України.

При дотриманні таких правил, покриття для підлоги прослужить довгий період часу і буде міцним і без вад. Вибір саме кварцового піску для покриття для підлоги легко пояснимо, оскільки саме цей мінерал має хорошу зносостійкість і відрізняється міцністю і стійкістю до різних видів навантажень.

Наливної підлоги з аналогічною стійкістю до механічних впливів на даний момент не існує. Завдяки тому, що використовують кольоровий пісок, і він рівномірно розміщений по поверхні, незворотне стирання не призведе до утворення вицвілих ділянок та не зіпсувати зовнішній вигляд підлоги.

Такі підлоги облаштовують у приміщеннях харчової промисловості, оскільки вони вологостійкі та відповідають усім найвищим санітарним нормам. Вони гігієнічні, екологічні та що немало важливо пожежостійкі, тому їх часто використовують у дитячих дошкільних та медичних закладах. Після облаштування такої підлоги він буде готовий до експлуатації приблизно за тиждень.

Крім позитивних фізичних якостей полімерної підлоги «кольоровий пісок», необхідно згадати його естетичні властивості. Кварцовий пісок надає можливість дизайнерам реалізувати більшість своїх задумів, викласти будь-яку картину, яка довгий час радуватиме власників житлового приміщення.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Одним з найяскравіших і ефективних покриттів для підлоги є поліуретанове з цементом. Це результат сучасної розробки в галузі сумішей із полімерцементних матеріалів, які мають спеціальне призначення. На світовому ринку ці матеріали застосовні для виробництва, яке має спеціальні напрямки, такі як ...
докладніше +
Гумова крихта є дрібними частинками гуми, яка використовується для виробництва автомобільних шин. Характеристики матеріалу дозволяють застосовувати його для покриттів на відкритих та промислових об'єктах. Для надання еластичності та найкращого зчеплення з основою до нього додають сполучний ...
докладніше +
Наливна поліуретанова підлога підлога має дивовижні властивості, вона знижує навантаження на хребет і опорно-рухову систему людини, оскільки має високий ступінь амортизації та еластичності. Також поліуретанові спортивні підлоги – є зносостійкими та ударостійкими. Різні спортивні снаряди, які ...
докладніше +
callback