Шліфовані бетонні підлоги

шліфовані бетонні підлоги

Шліфована бетонна підлога є надійною і найперспективнішою системою підлоги. Вона виготовляється за інноваційною технологією з використанням літієвих просочень, що виключає необхідність нанесення на його поверхню будь-якого покриття. Це спричиняє відсутність відшаровування, лущення або зношування відповідного покриття. Шліфований бетон має зовнішню схожість із мозаічними підлогами. У цьому твердість поверхні наближається до граніту. Відповідно, показник зносостійкості такої підлоги значно вищий за традиційні покриття. Високий рівень якості дозволяє використовувати цей різновид підлоги в тих місцях, в яких спостерігається проходження великої кількості людей і техніки протягом доби. Особливу увагу слід приділити простоті догляду за полірованим бетоном.

Переваги шліфованих бетоних підлог

1. Міцність і твердість підлог

 • шліфований бетон цінний своєю довговічністю. Він здатний прослужити довгі роки. Тільки через 5-7 років потрібно буде здійснити легкий ремонт, що полягає в просоченні поверхні. Що стосується основи підлоги, то вона залишиться цілою протягом багатьох років.
 • описувана система характеризується високим показником зносостійкості та стійкістю до утворення подряпин. Вона дуже зручна в експлуатації і здатна витримати навіть роботу навантажувачів та іншої техніки, що стосується важкого машинобудування.
 • порівняно із звичайним необробленим бетоном,шліфована структура, оброблена літієвими зміцнюючими просоченнями, до 54% стійкіша до стирання
 • шліфована бетонна підлога – це міцна і щільна унікальна система
 • має досить високу опірність до дії практично основних хімічних речовин
 • завдяки використанню просочень поверхня бетону піддається зміні за допомогою хімічного впливу, що дозволяє надати їй захисні функції та уникнути ерозії та пилення

2. Широкий спектр використання

Шліфовані підлоги з літіумною технологією просочування максимально рівні, що унеможливлює зайву вібрацію під час роботи техніки. Цей фактор у поєднанні з іншими позитивними характеристиками дозволяє використовувати такі системи у різних галузях:

 • на промислових та виробничих об’єктах, складських приміщеннях
 • у місцях розміщення транспорту
 • на комерційних площах та установах
 • у охороні здоров’я
 • на громадських площах

3. Екологічність та нешкідливість для навколишнього середовища

Безперечною перевагою полірованого бетону є його натуральність та екологічність. У складі такої статі відсутні розчинники та органічні речовини, які можуть розкладатися під дією температури та часу, виділяти запах або спричиняти алергію.

4. Безпека та гігієнічність бетону

Приміщення, в якому підлогове покриття виконане з бетону, має сприятливу атмосферу. Бетон здатний пропускати повітря та вивільняти з поверхні вологу, яка випаровується природним шляхом. Високий рівень pH бетону виключає можливість розмноження бактерій, а також накопичення грибків, плісняви та бруду.

5. Відсутність лужного пилу

Як правило, бетон через виділення вапна під час затвердіння цементу стає причиною утворення лужного пилу. Однак просочення для бетону, що використовуються в період влаштування декоративного бетонного покриття, проникають у нього глибоко всередину. Це дозволяє перетворити вапно на нерозчинні солі, що повністю виключає цю проблему. Відповідно бетон зміцнюється та знепилюється, що робить чистим повітря у приміщенні.

6. Простота обслуговування та утримання

Шліфований бетон зручний в обслуговуванні. Він легко миється, при цьому достатньо провести просте гігієнічне збирання. Цьому сприяє абсолютно гладка поверхня підлоги.

7. Зовнішня привабливість

8. Економічність

9. Стійкість до ковзання

Пристрій полірованого бетону з використанням літієвих сумішей уможливлює отримання бетонних підлог, стійкість до ковзання яких на 40-50% вище, порівняно з іншими покриттями.

10. Високий рівень термостійкості

Використання просочення позитивно впливає на термостійкість покриттів.

Ця технологія робить можливим перетворення старого бетону на нову привабливу підлогу, яка характеризуватиметься високим рівнем міцності. До того ж його можна зробити яскравішим, кольоровим і декоративним.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Топінгом називається зміцнююча суміш, призначена для обробки верхнього шару бетонної підлоги. Таким чином, топпінгова підлога - це надміцні бетонні покриття, що мають зміцнений верхній шар. Такі підлоги на сьогоднішній день набувають все більшої популярності у замовників, яким потрібно створити ...
докладніше +
Щоб захистити бетонну поверхню від руйнівних механічних впливів, проводиться знепилювання. Воно має на увазі нанесення спеціального просочення, яке усуває пилення, забезпечує вологостійкість і підвищує міцність основи. Для поліпшення показників бетонної та цементно-пісчаної підлоги ...
докладніше +
callback