Знепилення бетонної підлоги

Щоб захистити бетонну поверхню від руйнівних механічних впливів, проводиться знепилювання. Воно має на увазі нанесення спеціального просочення, яке усуває пилення, забезпечує вологостійкість і підвищує міцність основи.

Для поліпшення показників бетонної та цементно-пісчаної підлоги застосовують поліуретановий  літієвий або калієвий склад просочення. Він дозволяє підвищити зносостійкість основи у 10 і більше разів. Залежно від якості бетону, склад проникає вглиб на 2-6 мм, завдяки чому підвищується стійкість підлоги до ударних навантажень.

Просочення має такі переваги:

  • нанесення у короткий термін;
  • зручність в експлуатації;
  • економічність;
  • ефективне знепилення;
  • підвищення міцності.

Покриття забезпечить якісний захист поверхні від впливу вологи. Його нанесення виконується за короткий термін. Можливе проведення робіт за низьких температур. Через добу поверхнею можна ходити. Після трьох діб підлога може піддаватися механічним навантаженням, а після десяти він набере стійкість до впливу хімікатів.

Захисний склад застосовується у таких приміщеннях:

  • виробничі та технічні комплекси;
  • склади;
  • паркінги та будівлі автосервісів;
  • ферми та інші сільськогосподарські будови;
  • холодильні камери.

Через фізичні навантаження на бетонне покриття підлоги відбувається утворення так званого «бетонного пилу». Якщо при укладанні бетонної основи дотримувалася технологія процесу та стандарти використовуваних матеріалів (зокрема якості та відповідності марки бетону), то пиління практично нульове.

Але якщо технологія укладання бетонної підлоги була порушена і були використані низькоякісні марки бетону, то у такому разі утворення пилу може стати справжньою проблемою. Враховуючи той факт, що основою бетону є цемент, а за своїми властивостями цемент шкідливий для вдихання людиною, стає актуальною така послуга, як знепилювання бетонних підлог.

Обезпилювання бетонних підлог

Знепилювання підлоги — досить важливе для приміщень з високими експлуатаційними навантаженнями на покриття для підлоги, зокрема складські та виробничі приміщення. У таких приміщеннях із бетонним пилом борються на постійній основі.

Компанія А-пол пропонує свої послуги з обезпилювання бетонних підлог на території Дніпра, Запоріжжя та Харкова.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію щодо знепилювання підлог зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Шліфована бетонна підлога є надійною і найперспективнішою системою підлоги. Вона виготовляється за інноваційною технологією з використанням літієвих просочень, що виключає необхідність нанесення на його поверхню будь-якого покриття. Це спричиняє відсутність відшаровування, лущення або зношування ...
докладніше +
Топінгом називається зміцнююча суміш, призначена для обробки верхнього шару бетонної підлоги. Таким чином, топпінгова підлога - це надміцні бетонні покриття, що мають зміцнений верхній шар. Такі підлоги на сьогоднішній день набувають все більшої популярності у замовників, яким потрібно створити ...
докладніше +
callback