Високонаповнені полімерні підлоги

Одним із найміцніших і довговічних видів полімерних підлог є високонаповнене полімерне покриття. Його спеціальні характеристики пов’язані зі складом. Унікальність його складу полягає в кольоровому фракціонованому кварцовому піску та спеціальній сполучній смолі, яка зв’язує всі компоненти і називається епоксидною або метилметакриловою.

Якщо міняти пропорцію епоксидної смоли та кварцового піску, то ми отримуватимемо різні різновиди підлогових покриттів.

Компанія А-пол надає послуги з облаштування високонаповнених полімерних покриттів підлоги у Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та інших регіонах України. Понад 20 років досвіду у сфері укладання бетонної та полімерної підлоги! Для обговорення деталей звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.

Високонаповнені полімерні підлоги мають товщину, яка може змінюватись від трьох до десяти міліметрів. Однією з головних переваг даного покриття є те, що воно може згладжувати невеликі дефекти та виїмки в основі. Також незаперечним плюсом є те, що підлога з метилметакриловою основою після двох годин з моменту їх облаштування вже готова до використання.

Високонаповнені полімерні підлоги мають не тільки благородний і привабливий зовнішній вигляд, але і має високу зносостійкість, легкий у догляді і міцний. Такі підлоги використовують у приміщеннях, де необхідно зберегти зовнішній вигляд підлоги на багато років і перешкоджати стирання через численні піші або транспортні фактори.

Технологія укладання такої підлоги дає можливість надати клієнту отримати не тільки лише кольорову підлогу, та й різноманітні мозаїчні варіанти.

Завдяки досвіду та майстерності наших працівників ми можемо надати додаткові можливості для високонаповненої полімерної підлоги:

  • створюємо різні декоративні рішення за допомогою кварцового піску різного розміру та кольору;
  • при необхідності надаємо підлоговому покриттю шорсткості (можливо як усієї площі, так і окремим ділянкам);
  • затираємо підлогу за допомогою спеціальної епоксидної смоли, яка зміцнює покриття.

Що ж такого особливого у високонаповнених підлогах?

Насамперед, це їхня стійкість до всіляких механічних і статичних навантажень. Підлогове покриття стійке до сильного впливу різних шкідливих хімічних рідин, наприклад, бензину, кислот, моторних масел тощо. Він вологостійкий. Ще однією позитивною рисою є можливість прикрашати підлогу на свій смак.

Такі підлоги набули свого поширення в приміщеннях, де приділено особливу увагу санітарним нормам, оскільки завдяки своїм властивостям в’язкості є можливість робити так звані санітарні плінтуси, тобто монолітний перехід від підлоги до стін або колон. Тому їх часто використовують на підприємствах харчової промисловості, спеціалізованих високотехнологічних лабораторіях, у компаніях, які займаються точною електронікою тощо. Не забуватимемо про хімічні та фармацевтичні виробництва, а також різні цехи, ремонтні автомайстерні, стоянки тощо.

Термін служби високонаповненої полімерної підлоги приблизно 20 років.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Одним з найяскравіших і ефективних покриттів для підлоги є поліуретанове з цементом. Це результат сучасної розробки в галузі сумішей із полімерцементних матеріалів, які мають спеціальне призначення. На світовому ринку ці матеріали застосовні для виробництва, яке має спеціальні напрямки, такі як ...
докладніше +
Гумова крихта є дрібними частинками гуми, яка використовується для виробництва автомобільних шин. Характеристики матеріалу дозволяють застосовувати його для покриттів на відкритих та промислових об'єктах. Для надання еластичності та найкращого зчеплення з основою до нього додають сполучний ...
докладніше +
Наливна поліуретанова підлога підлога має дивовижні властивості, вона знижує навантаження на хребет і опорно-рухову систему людини, оскільки має високий ступінь амортизації та еластичності. Також поліуретанові спортивні підлоги – є зносостійкими та ударостійкими. Різні спортивні снаряди, які ...
докладніше +
callback