Проблем із зберіганням зерна не буде завдяки «зерновим рукавам», які надали Україні партнери

Українські аграрії не відчувають дефіциту потужностей для зберігання зернових культур завдяки зерновим рукавам, які надійшли у 2022 році від донорів.

На цьому наголосив голова комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України Олександр Гайду.

“Нині нестачі місць для зберігання зерна ми не відчуваємо. Минулого року від наших партнерів українські аграрії безкоштовно отримали рукави для зберігання 15 млн тонн зерна, а також обладнання для завантаження та вивантаження цих зернових культур. Цього обладнання було достатньо, щоб ми могли зберегти минулорічний урожай. Тому з урахуванням того, як іде жнива, ми бачимо, що нестачі місць для зберігання не буде”, – зазначив Гайду.

При цьому він додав, що якщо проблема з нестачею місць для зберігання зерна все ж таки виникне, то в Україні ще залишилися невикористані рукави для зберігання зернових з минулого року.

“У разі чого влада зможе провести перерозподіл та забезпечити аграріїв необхідним обладнанням”, – наголосив Гайду.

Якщо ви займаєтеся аграрним бізнесом і потребуєте збільшення обсягів продукції, що зберігається, то звертайтеся до нас! Будівництво зерносховищ – одна із сфер нашої діяльності.

Нагадуємо:

17 липня представник Кремля Дмитро Пєсков оголосив про зупинення дії “зернової угоди”.

19 липня Міністерство оборони РФ оголосило, що всі судна, незалежно від прапора, які направлятимуться в українські порти з півночі, 20 липня, Росія розглядатиме як залучені до воєнного конфлікту.

Минулого року президент США Джо Байден обіцяв, що США допоможуть у побудові тимчасових зерносховищ для вивезення зерна з України.

Повідомлялося, що Сполучені Штати спільно з європейськими союзниками працюють над вивезенням зерна з України залізничним шляхом, зокрема, шляхом будівництва зерносховищ на українському кордоні.

Крім того, федеральний уряд Німеччини планував створити фонд для закупівлі зернових контейнерів для прискорення експорту зернових з України в умовах морської блокади.

Джерело: epravda.com.ua

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Україна і Молдова підписали угоду про будівництво мосту на українсько-молдовському кордоні в районі населених пунктів Ямпіль та  Косеуць. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на пресслужбу Міністерства інфраструктури України. Відповідну угоду підписали віцепрем’єр-міністр з ...
докладніше +
Перевірити статус документів будівельної сфери тепер можна на порталі "Дія" - у кабінетіт громадянина розробили новий розділ "Моє будівництво". Про це повідомляє пресслужба "Дії" в Telegram. "Розробили новий розділ у кабінеті громадянина - Моє будівництво, де відображаються всі документи з ...
докладніше +
Про те, чого очікують підприємства будівельної галузі на початку 2023 року, відзвітував Держстат. Індикатор ділової впевненості в будівництві в першому кварталі 2023 року трохи зріс проти жовтня — грудня минулого року. Проте він залишається негативним — мінус 54,4%. На негативну оцінку ...
докладніше +
callback