Чіпси – полімерні підлоги

Якщо ви хочете урізноманітнити своє покриття для підлоги і зробити його унікальним, то тоді ми можемо вам порекомендувати полімерні покриття для підлоги з чіпсами або як їх ще називають флоками. Така стать вірою і правдою вам прослужить щонайменше двадцять років, якщо набридне, то завжди можна нанести новий шар і внести різноманітність.

Підлога з чіпсами не пропускає воду, тож затопити сусідів вам не вдасться.

На перший погляд, здається, що покриття для підлоги з чіпсами дуже холодні, і для квартири або будинку вони не підійдуть. Однак це зовсім не так. Така підлога ізолює вашу квартиру від холоду, вона досить тепла і приємна на дотик. Ходити босоніж по такому покриття для підлоги одне задоволення. До того ж, у разі потреби, ви може облаштувати систему теплої підлоги, вони повністю сумісні з полімерними підлогами.

За тактильними відчуттями, навіть без підігріву, полімерні підлоги набагато тепліші за кахель або керамограніт. Полімерні підлоги з чіпсами легкі у догляді, їх легко мити, вони практичні та не слизькі завдяки своїй спеціальній поверхні.

Колірний діапазон чіпсів дуже різноманітний. Може підібрати колірну гаму, що підійде саме вам. Для надання блиску підлозі застосовуються разом із чіпсами спеціальні частинки – глітери (блискітки).

За допомогою чіпсів і гліттерів можна створювати різні малюнки і візерунки. Також, вони можуть приховати всілякі нерівності або дефекти поверхні підлоги, на ньому не помітне дрібне сміття, тому їх часто облаштовують на кухні та в їдальні. Вони абсолютно безпечні для здоров’я людей та відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам.

Основні приміщення, в яких використовуються полімерні підлоги з чіпсами, – це приватні будинки, квартири, клуби, кафе, ресторани, торгові центри, салони краси, а також на сходах.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Одним з найяскравіших і ефективних покриттів для підлоги є поліуретанове з цементом. Це результат сучасної розробки в галузі сумішей із полімерцементних матеріалів, які мають спеціальне призначення. На світовому ринку ці матеріали застосовні для виробництва, яке має спеціальні напрямки, такі як ...
докладніше +
Гумова крихта є дрібними частинками гуми, яка використовується для виробництва автомобільних шин. Характеристики матеріалу дозволяють застосовувати його для покриттів на відкритих та промислових об'єктах. Для надання еластичності та найкращого зчеплення з основою до нього додають сполучний ...
докладніше +
Наливна поліуретанова підлога підлога має дивовижні властивості, вона знижує навантаження на хребет і опорно-рухову систему людини, оскільки має високий ступінь амортизації та еластичності. Також поліуретанові спортивні підлоги – є зносостійкими та ударостійкими. Різні спортивні снаряди, які ...
докладніше +
callback