Переваги бетонних підлог

При будівництві будинку або складу рано чи пізно, але постає питання як облаштувати підлогу, щоб вона була надійною. У будівництві зазвичай використовують два варіанти або бетон або дерево. У другому випадку, матеріал звичайно є екологічно чистим, але при цьому він може пропускати повітря, а відповідно і холод, а різні гризуни легко його ушкоджують. А ось бетонна підлога в цьому плані є безпечнішою і довговічнішою.

Бетонні підлоги мають низку переваг.

По-перше, бетонна підлога дуже міцна. Така підлога може витримати великі механічні навантаження від різного обладнання, наприклад навантажувачів, автомобілів, палет з ящиками тощо. Саме у зв’язку з цими його якостями він популярний при використанні у комерційних приміщеннях, наприклад, гаражах, складах. До того ж міцність говорить про те, що таку підлогу складно пошкодити.

Бетонна підлога проста в обслуговуванні. Це ще одна його перевага. Рекомендується кожні півроку, іноді частіше або навпаки рідше, залежно від інтенсивності експлуатації, натирати підлогу воском для підтримки захисного шару над поверхнею бетону. Підлогу можна мити нейтральними миючими засобами, щоб не пошкодити восковий шар.

Універсальність бетонної підлоги дозволяє укладати зверху нове покриття для підлоги, таке як лінолеум, ламінат та інше, для декору приміщення, що дозволяє вам самим вибирати дизайн. Деякі матеріали вимагає для підстилаючої основи бетонне покриття.

Довговічність – правильно покладена і належним способом експлуатована бетонна підлога прослужить вам не одне десятиліття. Навіть у комерційних приміщеннях, де високе навантаження на поверхню, така підлога досить довго залишається у потрібному вигляді. Що дозволяє заощадити фінанси, а також прибирає непотрібний клопіт по періодичній заміні покриття. До того ж бетонні підлоги протистоять вологи, стійкі до корозії та перешкоджають проникненню хімічних речовин.

Порівняно невисока вартість чудово поєднується з естетичними та іншими характеристиками.

У бетонних підлог звичайно є свої мінуси, але на тлі переваг вони не здаються значними. Бетонні підлоги за своєю структурою дуже тверді і довго на них стояти незручно, до того ж при падінні на таку підлогу легко нашкодити собі. Тому такі підлоги не рекомендується класти в місцях, де планується відвідування дітьми та людьми похилого віку.

Також, бетонні підлоги холодні, тому якщо ви їх робите в приватному будинку, слід додатково укласти килимові покриття, ламінант або щось подібне.
Головне при укладання бетонної підлоги – не порушувати технологію і використовувати спеціальні сучасні добавки, які збільшують термін служби та опір до стирання поверхні.

Бетонні підлоги дозволені до застосування в таких галузях як харчова промисловість, до яких належать хлібопекарні, м’ясокомбінати, молокозаводи та інші виробництва, пов’язані з випуском харчової продукції. У медичній сфері, різних видах промисловості, офісах, супермаркетах тощо.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Нульовий цикл будівництва – це заходи на об'єкті, які виконуються нижче за нульову позначку, що відповідає підлозі першого поверху будівлі. До робіт цього циклу відносяться: монтаж захисного огородження, наземні, підземні роботи, облаштування основи, заливка стяжки, гідро- та ...
докладніше +
Полімерні підлоги є відносно новим покриттям, завдяки чому можна зробити красиву поверхню з елегантним дизайном. Звісно, ще за часів Радянського Союзу використовували звичайні фарбовані дошки, фанеру чи ДСП. Однак при розвитку технологій люди стали класти на підлогу лінолеум, потім ламінат, ...
докладніше +
Зерносховища являють собою найважливіший елемент та об'єкт у сільськогосподарській діяльності, оскільки основним їх призначенням є тривале та безпечне зберігання зернових та злакових культур. Також у зерносховищах дані культури проходять стадію досушування та охолодження. Характеристики ...
докладніше +
callback