Про будівництво складів в Україні

В останні два десятиріччя експерти відзначають зростання зростання на будівництво складських приміщень різних призначень. Хоча це і досить молодий сегмент комерційної нерухомості, але у зв’язку з розвитком бізнесу він стає все більш затребуваним.

Навіть зараз, незважаючи на складне становище в Україні, пов’язане з проведенням АТО, будівництво складських комплексів також актуальне. Бо більша частина підприємців виводить свій бізнес із Донецька та Луганська в більш спокійну частину країни.

Після розпаду Радянського Союзу, багато складів і складських приміщень стали непридатними, були закинуті і пограбовані. Наприкінці дев’яностих років, коли економіка країни поступово почала виходити з кризи, виникла потреба у комерційній нерухомості, деякі склади були відновлені, деякі збудовані.

Розвиток таких виробництв як меблева індустрія, поліграфія, оргтехніки, логістика автомобільних запчастин, фармацевтичної продукції призводить до необхідності будівництва нових, покращених складів та складських комплексів. Найчастіше замовники хочуть поєднати склад з офісом, так би мовити для покращення логістики.

Варіант «офіс-склад» набирає особливої популярності як у малого, так і великого бізнесу.

Склади діляться кілька видів, залежно від характеру функцій, що вони виконують.

Існують склади призначені для оптових баз, які приймають товар, сортують його та відправляють роздрібними мережами. У таких складах товар довго не зберігається, їхнє основне завдання — розподіл продукції.

Склади транзитно-перевалочного характеру для перевантаження товару з одного транспортного засіб на інший, наприклад поблизу залізничних і водних станцій.
Склади призначені для сезонного зберігання овочів та фруктів.

Наша компанія пропонує будівництво складів під ключ, включаючи розробку проекту, повний спектр будівельних послуг, а також пристрій спеціальних підлог, які витримують механічні навантаження різної сили. Всі наші об’єкти характеризуються не лише міцністю та довговічністю, а й оптимізованими транспортними розв’язками та своєю ергономічністю.

250
+
Виконаних об'єктів
150
+
Задоволених замовників
20
+
Років досвіду
Нові Статті
Цікаві та корисні статті
Нульовий цикл будівництва – це заходи на об'єкті, які виконуються нижче за нульову позначку, що відповідає підлозі першого поверху будівлі. До робіт цього циклу відносяться: монтаж захисного огородження, наземні, підземні роботи, облаштування основи, заливка стяжки, гідро- та ...
докладніше +
Полімерні підлоги є відносно новим покриттям, завдяки чому можна зробити красиву поверхню з елегантним дизайном. Звісно, ще за часів Радянського Союзу використовували звичайні фарбовані дошки, фанеру чи ДСП. Однак при розвитку технологій люди стали класти на підлогу лінолеум, потім ламінат, ...
докладніше +
Зерносховища являють собою найважливіший елемент та об'єкт у сільськогосподарській діяльності, оскільки основним їх призначенням є тривале та безпечне зберігання зернових та злакових культур. Також у зерносховищах дані культури проходять стадію досушування та охолодження. Характеристики ...
докладніше +
callback